Луксузна Вистинска Кожа прекривачот За Samsung Галакси S9 Плус Патент Паричникот Случај За Samsung Галакси S9 Мулти-функција на Телефонот Случај
  • Неодамнешно

Луксузна Вистинска Кожа прекривачот За Samsung Галакси S9 Плус Патент Паричникот Случај За Samsung Галакси S9 Мулти-функција на Телефонот Случај

DEN 816.00
DEN 1087.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Луксузна Вистинска Кожа прекривачот За Samsung Галакси S9 Плус Патент Паричникот Телефон Случај За Samsung Галакси S9 Мулти-функција Случај
Опис На Производот
Сосема Оригинална Case Me Телефон Случаи За Samsung Галакси S9 Плус Coque
Луксузна Ретро Паричникот Прекривачот За Samsung Галакси S9 Случаи
Вистинска Кожа Патент Чанта Торбичка За Samsung Галакси S9 Плус
2 IN1 Мултифункционален Отстранлив Магнет Телефон Кеси За Samsung Галакси S9
Со Кредитна Картичка Слотови+Пари Слот+Фото Рамка
Цел 2 парчиња повеќе ќе може да се добие 5% Попуст
Совршено се Вклопуваат за вашиот паметен Телефон За вашиот сакан телефон имаме овој случај, за следниот модел на телефон, ве молиме љубезно се избере вистинскиот! Ние може да обезбеди релативна слики ако треба да ги проверите! Случај За Samsung Галакси S8 / S8 Плус Случај За Samsung Галакси S7 / S7 Работ Случај за i Phone 7/7 Плус 6/6s 6 Плус/6 S Плус рускиот Народ, ве Молиме потврдете го вашето целосно име и презиме и Поштенски Код . Може ли да ни кажете вашето полно име на англиски јазик и пост поштенски код бидејќи на Русија Политика? Рускиот народ полно име има 3 зборовите, како и Ирина Nikolaevna Zagrebaeva. Повеќе Детали Слика за вашиот вистинскиот избор

Материјал:
За Samsung S9, За Samsung S9 Плус
Пакет:
Бесплатни Екран Филм
дизајн:
Бизнис,Обична,Сјајна,Мат
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Тешки Заштита,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Бренд Име:
CaseMe
Мало Пакет:
No
Големина:
For Samsung Galaxy S9 Plus
Карактеристики:
2IN1 Мулти-функција Патент Walelt Кожа Случај
Материјали:
Вистинска Кожа
Conditon:
100% Оригинални CaseMe Бренд Телефон Случаи
Бои:
црна,кафеава,црвена,сина
Компатибилен Телефон Модел 1:
Патент Паричникот Телефон Случај За Samsung Галакси S9
Компатибилен Телефон Модел 2:
Луксузна Кожа Покритие За Samsung Галакси S9 Плус
функција 1:
Потпирачот Паричникот Случај Со Картичка Готовина На Сопствениците
Карактеристика 2:
Мултифункционален Патент Чанта Торбичка
функција 3:
Луксузна Ретро Бизнис Паричникот Случаи
карактеристика 4:
Отстранлив Магнет Задниот Поклопец Чанта Кеси
Функција:
Карта Сопствениците+Парични слот+Фото Рамка