s9 Кожа Случај СТП Кожа Покритие за Samsung Галакси s9 плус Флип Паричникот Случај за Samsung s7/s7 edge/s8/s8 плус/Note 8 Целосна Случај
  • Неодамнешно

s9 Кожа Случај СТП Кожа Покритие за Samsung Галакси s9 плус Флип Паричникот Случај за Samsung s7/s7 edge/s8/s8 плус/Note 8 Целосна Случај

DEN 384.00
DEN 697.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


s9 Кожа Случај СТП Кожа Покритие за Samsung Галакси s9 плус Флип Паричникот Случај за Samsung s7/s7 edge/s8/s8 плус/Note 8 Целосна Случај
Модел на телефон : За samsung s7/s7 edge/s8/s8 плус/s9/s9 плус/ note 8
Функција 1 : Луксузни Стојат Флип Паричникот Кожа Случај Со Полно Тело, Заштита Маска
Карактеристика 2 : Совршен за Љубовникот Случај Подарок, Годишнина Подарок, Семејството/Партија/Роденденски Подарок

Материјал:
за s7, за S7 Работ, за s8, за S8 Плус, за s9, за S9 Плус, за Белешка 8
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус,Галакси S9,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S8,Галакси S8 Плус,Galaxy Note 8
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер,Егзотични
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
CMAI2
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Карактеристики:
Картичка Вметнување Флип Паричникот Стојат Случај Маска
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
Yes
Големина:
for Samsung s7/s7 edge/s8/s8 plus/s9/s9 plus/note 8
Име:
Гроздобер Картичка Вметнување Флип Паричникот Стојат Случај Маска
Функција:
Целосна Заштита На Случајот+Стојат Носителот+Картичка Вметнување+Фото Рамка+Пари За Складирање
Стил:
360 Полно Тело, Заштита На Телефонот Случај Маска
Тип:
Флип Паричникот Стојат Носителот Случај Маска
Материјал:
Гроздобер СТП кожа+ Мека TPU
боја:
Црна , Кафеава , Црвена, Сина , Сива
за s7 Серија:
за Samsung Галакси s7 за Samsung Галакси s7 работ
за s8 Серија:
за Samsung Галакси s8 за Samsung Галакси s8 плус
за s9 Серија:
за Samsung Галакси s9 за Samsung Галакси s9 плус
за забелешка 8:
за Samsung Galaxy note 8 за Samsung Galaxy Note 8 Случај