COWATHER Крава вистинска кожа возење лиценца паричникот за мажи мода лудиот коњ кожа со врвен квалитет моден дизајн машки purses
  • Неодамнешно

COWATHER Крава вистинска кожа возење лиценца паричникот за мажи мода лудиот коњ кожа со врвен квалитет моден дизајн машки purses

DEN 489.00
DEN 958.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Почитувани buye r,ние прифати продажба на мало, трговија на големо, dropshipping
се надевам дека ви се допаѓа нашата услуга,ви благодариме за сите купувачот
Детали за производот име : мажите паричници Материјал : крава вистинска кожа Должина : 10 cm Ширина : 7.5 cm Боја : кафена Стил : мода Погоден : мажите Исклучителна занает Топло совети : 1.Како на снимање на светлината, агол и боја прикажува, објекти и
фотографии можеби и некои разлики! Ве молиме вид преовладува.
2. Поради прирачник за мерење, Имаат 1-2 Грешка,ако Умот, ве молиме
не се купи
За лудиот-коњ од кожа :
1.Тоа е посебен вид на кожа преработка.Суров материјал е со висок квалитет полно зрно кожа.
2.Функција на лудиот-коњ кожа е груба,оригинални и гроздобер.Постојат природни нарушување гребнатини на површината,која не е квалитет проблем.
3.За чистење и одржување на лудиот-коњ од кожа : да се Стави на кожа за чистење на текстил и ги избрише на површината тивко и рамномерно .Чувајте го производот подалеку од вода колку што е можно.
За масло-восок леа ther :
1.Тоа е исто така познат како "нафта кожа" или "крава масло кожа",и припаѓа на високо-одделение кожа.Постои многу тенки елегантни слој на површината.Слој е многу тенка и со убаво пропустливост и adsorbability.
2.Тоа има природни зрна и удобно рака чувство.Површината е многу сјајни.
3.Тоа ќе се промени се повеќе и повеќе убави како што поминува времето на и ако сте одржување на добро.Ве молиме имајте на производи далеку од вода и нафта дамка.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : или www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Тежина:
0.1kg
Стил:
Моден
Објектот Ширина:
7.5cm
Број На Модел На:
мажите паричници
Материјал Состав:
крава вистинска кожа
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Мажи
Внатрешни работи:
Држачот,Фото Носителот
Декорација:
Никој
Објектот Висина:
1cm
Паричници:
Стандард Паричници
Бренд Име:
COWATHER
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
10cm
Име:
топ крава вистинска кожа паричници за мажи
Капацитет:
возење лиценца паричник
Пол:
Мажи
Превозот:
Бесплатен превозот
Материјал:
Лудиот Коњ
Големина на:
10*7.5*1cm
Стил:
моден паричник