Принцезата слатка лолита торба magiccard девојка cardcaptor сакура паричникот tarot cos магија книга стрип периферија долго паричникот BAG127
  • Неодамнешно

Принцезата слатка лолита торба magiccard девојка cardcaptor сакура паричникот tarot cos магија книга стрип периферија долго паричникот BAG127

DEN 949.00
DEN 1055.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Почитувани принцеза, Ние сме толку гр ateful да ве информираме дека ние се уште немаме.1 шопинг продавница специјализирана за лолита поемата (особено облека) , ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство ~~~ Ние им даде бесплатен превозот кога цел над $50 предмети, над 3 (една тежина не се над 0.5 kg). Па ве молиме цел предмети со притискање на "купи",но не се заврши на плаќање ,тогаш ние може да се најдат на вашата цел во системот и промена на цена за вас ,тогаш ние ќе ве контактираме за да ја проверите и да платат тоа,ви благодарам многу.
Обичај
Некои стоки се обичај,ние треба 3-8days или повеќе време да се направи за вас,ве молиме бидете сигурни дека имате доволно време за чекање.
Превозот
Кина Пост Воздух Пошта е евтино, но побавни.Нормално, тоа е 10-25working дена,ако сте во брзање,ве молиме изберете ЕМС : 7-10days,или DHL : 3-5days.
За данок на
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Но, можеме да се одбележи парцела како ПОДАРОК или прогласи ниска вредност за да се избегне данок.
Политика На Враќање
1. Ако не сте задоволни со нашата објект,ние прифаќаме враќање во рок од 30 дена. Returnning цената е купувачот одговорност ако нема проблем околу објектот.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
Повратни информации
Ве молиме~~ Повратни информации е многу важна за нас. Ако сте задоволни со нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 Star дека ние ќе ви ги даде $1 исклучување следниот пат.
Даде се обиде и доверба нас,ние ќе ви покаже слатка фантастичниот свет~~~~~~

Тип На Објект:
Паричникот
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Цртан филм
Шаблон Тип:
Цртан филм
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
loliloli yoyo