2017 Есен Зима Деца Рака Панталони Секојдневен Патент Панталони Руно Се Задржи Топло Студентите Панталони Деца, Момчиња И Девојки Спортски Панталони
  • Неодамнешно

2017 Есен Зима Деца Рака Панталони Секојдневен Патент Панталони Руно Се Задржи Топло Студентите Панталони Деца, Момчиња И Девојки Спортски Панталони

DEN 1439.00
DEN 2180.16

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина на табела Единица : cm 1cm=0.394 инчен
Големина
Панталони должина
хип
половината
6-7 (S)
72cm
82cm
64cm
8-9 (М)
76cm
86cm
68cm
10 (L)
80см
90cm
72cm
11 (XL)
84cm
94cm
76cm
12-13 (XXL)
88cm
98cm
80см
Забелешка пријателски : Над големина рачни мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, тоа е национален стандард грешка на опсегот .
Политика за испорака
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Експрес од Кина Пост Воздух Mail , ние нудиме бесплатен превозот! Обезбеди следење на број .Тоа трае 10-25 workdays достигне повеќето земји. Се разбира, можете исто така да изберете и други превозот методи.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската ве Молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни , Ние ви нудиме бесплатен замена, во рок од 15 дена. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации политика
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Дете НИ Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
IIMADFWIW
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одговара Тип:
Редовни
Број На Модел На:
1669090
Материјал:
Полиестер,Најлон
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Директно
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Никој
Тип На Објект:
Целосна Должина
момчиња панталони:
Yes
девојки панталони:
Yes
боја:
Сина, црна ,црвена роза