2 парчиња 500ML чисто Стакло Триаголник Мерење на Купот на Мерење Цилиндар Првенство Лабораториски Материјали Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

2 парчиња 500ML чисто Стакло Триаголник Мерење на Купот на Мерење Цилиндар Првенство Лабораториски Материјали Бесплатен Превозот

DEN 2402.00
DEN 2668.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2 парчиња 500 ML чисто Стакло Триаголник Мерење на Купот на Мерење Цилиндар Првенство
Бесплатен Превозот-2 парчиња/Многу-
Точка Име : Мерење На Цилиндар
Боја : Јасно
Материјал : Стакло
Капацитет : 500 ML
Големина : на сликата.

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
мерење на цилиндар
Големина:
500ml