1 Пар Нозе Грижа Влошки Печ Чорапи Гел Plantar Fasciitis Лак Поддршка Ракав Чорапи Пета Перница Нога Влошки Печ Грижа Алатка Колекции
  • Неодамнешно

1 Пар Нозе Грижа Влошки Печ Чорапи Гел Plantar Fasciitis Лак Поддршка Ракав Чорапи Пета Перница Нога Влошки Печ Грижа Алатка Колекции

DEN 112.00
DEN 140.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1 Пар Нозе Грижа Влошки Печ Чорапи Гел Plantar Fasciitis Лак Поддршка Ракав Чорапи Пета Перница Нога Влошки Печ Грижа Алатка Колекции
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Заштитни на лак ублажување на болки и други симптоми на замор одење.
Точни се грижи medial надолжни лак поддршка, амортизирање на шок, за да се поправи рамни стапала.
Лак нога, plantar притисок дисперзија.
Тоа се прави на силиконски гел и растеглив материјал, квалитетот на кој е одличен.
Цената е конкурентна.
Спецификации :
Боја : Сива
Големина : 11*8cm
Материјал : Гел + Водат ткаенина
Пакетот Вклучува :
1 Пар x Нозе Грижа Чорапи

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Бренд Име:
YANQINA
Големина:
11*8cm
Тип:
Нога Печ
Број На Модел На:
Нозете Се Грижи Чорапи
Материјал:
Гел + Водат ткаенина