Висок Квалитет Салон домашно МИЛЕНИЧЕ Коса Спреј Шише Ултра-фини Вода Магла Sprayer За Фризерски Во Професионален Дизајн Коса Шише FLZ-9
  • Неодамнешно

Висок Квалитет Салон домашно МИЛЕНИЧЕ Коса Спреј Шише Ултра-фини Вода Магла Sprayer За Фризерски Во Професионален Дизајн Коса Шише FLZ-9

DEN 363.00
DEN 427.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Висок Квалитет Салон домашно МИЛЕНИЧЕ Коса Спреј Шише Ултра-фини Вода Магла Sprayer За Фризерски Во Професионален Дизајн Коса Шише FLZ-9
1 Професионален Дизајн
2 Добар Квалитет на ПЕТ Пластика, Животната средина И Еластична
3 Висок Притисок Спреј Triger
4 Професионалец За Коса Салон, Исто Така, Може Да Се Користи За Градинарство
5 Трајни производи За Употреба, Ултра-фини Вода Магла
6 Max Volunm 150 ML, Корисни
7 Подарок Кутија Пакет Во 1 Buc

Материјал:
домашно милениче
Број На Модел На:
FLZ
Големина:
150ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
Бела
Материјал:
домашно милениче
Оригиналното Место:
Кина
се применуваат:
Коса Салон,Градинарството
дизајн:
Професионални
Пакет:
giftbox
Triger:
Висок Притисок
превозот:
Воздухот Пост Mail
Политика За Наплата :
на располагање
Функција:
Корисни