Нов Сет на 8 Компјутери Калеми за Палење UF270 C1231 Одговара За Dodge Џип Мицубиши 3.7 L V6 4.7 L V8
  • Неодамнешно

Нов Сет на 8 Компјутери Калеми за Палење UF270 C1231 Одговара За Dodge Џип Мицубиши 3.7 L V6 4.7 L V8

DEN 4266.24

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нов Сет на 8 Компјутери Калеми за Палење UF270 C1231 Одговара За Dodge Џип Мицубиши 3.7 L V6 4.7 L V8
100% Нови
Понуда за 8 компјутери
1 година гаранција Одговара За ГОДИНАТА НАПРАВИ МОДЕЛ на МОТОРОТ 2007 CHRYSLER Aspen 4.7 L V8 2000 - 2007 година DODGE ДАКОТА 4.7 L V8 2004 - 2007 DODGE ДАКОТА 3.7 L V6 2000 - 2007 година DODGE DURANGO 4.7 L V8 2007 - 2008 DODGE Nitro 3.7 L V6 2002 - 2006 DODGE Рам 1500 3.7 L V6 2004 - 2007 DODGE DURANGO 3.7 L V6 2002 - 2007 DODGE Рам 1500 4.7 L V8 2006 - 2007 ЏИП Командант 3.7 L V6 2006 - 2007 ЏИП Командант 4.7 L V8 2005 - 2007 JEEP GRAND CHEROKEE 3.7 L V6 1998 - 2008 JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 L V8 2002 - 2008 ЏИП Слобода 3.7 L V6 2006 - 2007 МИЦУБИШИ Рајдер 3.7 L V6 2006 МИЦУБИШИ Рајдер 4.7 L V8

Бренд Име:
JDMSPEED
Осветленост Дел Број:
UF270 56028138AB
Материјал:
Пластични
Производителот Дел Број:
56028138AF 56028138
Тип:
Отворете Магнетно
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење