(100pcs/многу)Авто Дел висок Квалитет Plug Капа ОЕМ#90919-11009 палење серпентина гума За Toyota YARIS VIOS CAMRY Круна
  • Неодамнешно

(100pcs/многу)Авто Дел висок Квалитет Plug Капа ОЕМ90919-11009 палење серпентина гума За Toyota YARIS VIOS CAMRY Круна

DEN 4044.00
DEN 5184.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


(100pcs/многу)Авто Дел висок Квалитет Plug Капа ОЕМ#90919-11009 палење серпентина гума За Toyota YARIS VIOS CAMRY Круна
Погодни за :
Пазарот Date range Модел Рамки/Options Европа 11/2008-04/2014 IQ KGJ10,NGJ10,NUJ10 Општи 08/2011 - YARIS NCP13* N. Америка 08/2011 - YARIS NCP131 Општи 01/2006 - YARIS NCP91 Општи 10/2013 - YARIS NCP15*,NSP152 N. Америка 05/2013 - YARIS NCP131 Европа 07/2011-06/2014 YARIS (ХИБРИД) KSP130,NHP130,NLP130,NSP130 Европа 07/2014 - YARIS (ХИБРИД) KSP130,NHP130,NLP130,NSP130 Општи 12/2011 - PRIUS C NHP10 N. Америка 12/2011 - PRIUS C NHP10 Општи 01/2006 - YARIS NCP9* N. Америка 02/2006 - YARIS NCP93 Општи 02/2007-02/2014 VIOS NCP9* Општи 04/2013 - VIOS, YARIS NCP15* Општи 12/2007 - ALTIS, е корола CE140,NDE140,NZE140,ZRE14*,ZZE14* Општи 10/2013 - ALTIS, е корола NDE170,NZE170,ZRE17*,ZZE172
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
На повратните информации што го добив од купувачи :
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

Тип:
Отворете Магнетно
Осветленост Дел Број:
-
Палење Тип:
Посебна Палење
Производителот Дел Број:
-
Бренд Име:
gols
Материјал:
-
Точка име :
искра plug капа
OEM /Дел број:
90919-11009
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон
Состојба:
Нови