Пижами децата Ден Подарок Лето 2018 Момчиња Девојчиња Детска Облека Поставува Цртан филм Одговараат Sleepwear Кратко Sleeve бебе Пижами Сет
  • Неодамнешно

Пижами децата Ден Подарок Лето 2018 Момчиња Девојчиња Детска Облека Поставува Цртан филм Одговараат Sleepwear Кратко Sleeve бебе Пижами Сет

DEN 212.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


2018 топла Продажба на Деца пижами сет
Драги : ве Молиме видете ја табела големина пред да нарачате. на пример : ако цел НИ големина 7-8, ви испраќаме Кина големина 12.
ПОДГОТВИ ПРАТКАТА ВРЕМЕ, Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА на САД/Франција/Шпанија/Холандија/Чиле превозот од Ali Express Стандард Превозот 10-25 дена од Другите земји укажуваат на тоа купувачи изберете Кинески поштенски, може да спаси многу од товар. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. ЦЕЛ на ИНФОРМАЦИИ Сите купувачи треба да се обезбеди целосна име и детални адреса во ред. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Микрофибер,Полиестер
Големина:
8-10-12-14-16-18
Број На Модел На:
huiqili896
Стил:
Цртан филм
Јака:
Околу Врат
Бренд Име:
EJIAMEIJR
Пол:
Унисекс
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
безбедност класификација:
Класа А
Материјал Состав:
Памук, Полиестер
Референтна висина:
100--160cm
Погоден Сезона:
Лето
Применливи пол:
Неутрален
Возраст на апликацијата:
3-13 Години
Стил:
Цртан филм