Секси Свила Љубители Pajama Поставува Пролет Лето Нов Мраз Свила Sleepwear Машки Женски Неколку Кратки Ракави Pyjama За Мажи Жени 1108
  • Неодамнешно

Секси Свила Љубители Pajama Поставува Пролет Лето Нов Мраз Свила Sleepwear Машки Женски Неколку Кратки Ракави Pyjama За Мажи Жени 1108

DEN 1476.00
DEN 1967.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Секси Свила Љубители Pajama Поставува Пролет Лето Нов Мраз Свила Sleepwear Машки Женски Неколку Кратки Ракави Pyjama За Мажи Жени 1108
Инструкции за перење :
Препорачуваме рака мие со вода, а не машина мие, се мијат претходните препораки и други облека изми одделно. Впива време не е премногу долго, не користат сапун, детергент, итн. Ако траги на дамки од масло, користете малку ткаенина омекнувач, перење детергент и други чистење.
Внимание : големината chiart е Кинески Големина ,тоа е различно од НАС,ЕВРА,АУ и другите ,мора да мерка на вашето тело accoring на големината на табелата пред да нарачате,ви благодариме! Мажите Големина На Табела Жените Големина На Табела

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
XIFENI
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
95% Полиестер,5% Spandex
Материјал:
Полиестер,Spandex
Должина:
Shorts
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
1108
Објектот:
свила sleepwear мажи
Ткаенини:
96% полиестер,4% spandex
Големина:
M/L/XL/XXL/XXXL
боја:
Повеќе
Количина:
Облека + Панталони
Сезоната:
Пролет/Лето/Есен/Зима
Стил:
Моден Едноставна
Карактеристики:
Свила Pyjama поставува
Карактеристики 1:
Машки Свила Pajama
Карактеристики 2:
човекот Nightgowns