1 BUC Мини Компас Navigator за Кампување Спелеолошки Туризам Турист со Прашка/Lanyard
  • Неодамнешно

1 BUC Мини Компас Navigator за Кампување Спелеолошки Туризам Турист со Прашка/Lanyard

DEN 28.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис На Производот
Сосема нов и висок квалитет.
360 степени прилагодливи маршираат линија.
Палецот се одржи и увеличително гледачот.
Идеален за лоцирање на позиции на мапата или на терен.
Најдете го вашиот пат лесно преку груб терен или густа магла со линија на стакло рамки.
Одлично за Пешачење, Кампување, Маратон, Велосипедизам, итн.
Предмет Тип : Компас
Материјал : ABS
Боја : Црна
Употреба : Водителка
Dial Дијаметар : 2cm
Пакет Се Вклучени : 1*Мини Компас

Бренд Име:
Kitbakechen
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Функција:
Посочувајќи Упатство
Вршење На Режимот:
Виси Прстен Тип
Shockproof или Не:
Yes
Dial Екранот:
Покажувач
Отворено Активност:
Камп
Водоотпорен / Водоотпорен:
No
Случај Материјал:
ABS