Висок Квалитет NatureHike Нови ultralight Отворено Свитлива Плажа Стол Преносни Алуминиум Стол Кампување Пешачење Стол M L
  • Неодамнешно

Висок Квалитет NatureHike Нови ultralight Отворено Свитлива Плажа Стол Преносни Алуминиум Стол Кампување Пешачење Стол M L

DEN 864.00
DEN 1416.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Висок Квалитет Nature Hike Нови ultralight Отворено Свитлива Плажа Стол Преносни Алуминиум Стол Кампување Пешачење Стол M L 100% сосема нов и висок квалитет мала тежина и преносни виткање стол е совршен отворено спортови како што се кампување, планинарење, риболов, и така натаму Лесно да се постави Стабилна четири нозе Се изработени од најлон, на нето-е дише и да му овозможи на корисникот удобно Со торбичка, тоа е лесно да се носат Големина : M : 225*225*205mm; L : 250*250*280mm Материјал : Висока јачина на воздушната 7075 алуминиум + 600 D Оксфорд ткаенина + најлон мрежа најлон тока член Тежина : околу 0.3 M kg,L 0.35 kg (вклучувајќи чанта) Дистрибуција : Високо-одделение оксфорд ткаенина
На дознака : Бидејќи Alipay е најбрзо и најбезбедно начин и за купувачот и за продавачот, можеме да го прифатиме alipay. Ве молиме контактирајте со нас од страна на али пораката веднаш, ако сакате да ја откаже нарачката, ние ќе ви помогнат да ја откажете. Превозот услови : 1 : Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по уплатата примена. (Со исклучок на викенд и празници формулиран.) 2 : Ако објектот треба испраќаат преку воздушен превоз, таа ќе се 15-30 дена, ако го изберат експрес испорака, ве молиме ги споделите со нас пред да го купат тоа. Сите парцела во сопственост на следење на број. 3 : Ако не го добиете вашиот објект во нормален период, контактирајте со нас прв и ќе ни биде мило да се справи со добро за што ПОБРЗО. 4 : Со цел да се спречи испорака неуспех, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса информации се точни и оставете ни го вашиот телефонски број. Враќање & Размена на еу : Ако не ви се допаѓа стоката која сте ја добиле, можете да го вратат, товарни ќе бидат платени од страна на себе си и ве молиме бидете сигурни дека стоките се во добри услови. Ако ние ги испратите на погрешна стоката, можете да изберете замена или враќање на средствата. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:
Naturehike
Тип:
Пешачење Кампување Столици Плажа Столици
Големина:
225*225*205mm
Нето тежина:
0.3 кг и 0.35 kg
кампување стол преносни:
риболов чаир
Is_ customsized:
Yes