Продажба!! 500pcs 12V 1.5 А 18W Константен Напон Led Драјвер Адаптер Трансформатор Прекинувач за Напојување на текст 100-240VAC 12VDC+кутија пакет
  • Неодамнешно

Продажба!! 500pcs 12V 1.5 А 18W Константен Напон Led Драјвер Адаптер Трансформатор Прекинувач за Напојување на текст 100-240VAC 12VDC+кутија пакет

DEN 42250.00
DEN 46944.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Влезен Напон : 100~240 V AC 50/60 Hz
Излезен Напон : DC12 V
Излезна Струја : 1.5 А
Моќност : 18 W
Школка Материјал : пластика
Работна Температура : 0~40 C
Температура на чување : -20~60 C
Димензија : 65 x 40 x 35mm (L x W x H)
Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација
Безбедност на Усогласеност : CE /Ro HS
Функција :
Висока цена-ефикасен, сигурност со стандардите за индустријата
Изградена-во текот на напон, над сегашната, и краток спој заштита
Пакет Содржина :
500pcs 12 V 18 W возачот
ПРЕВОЗОТ
Да АУ ,НИ Канада,велика БРИТАНИЈА земји, воздухот парцела трае околу 10-15 работни дена да пристигнат до вашиот destinaton.
Во Европските земји, тоа може да трае неколку дена и подолго.
Можете да изберете брза испорака метод ако сакате да го добивате тоа наскоро, но екстра пари е во вашите трошоци.
Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас.
превозот време варира од различни земји, тоа зависи од вашата област . превозот време може да биде малку подолго ако вашето место е оддалечен, но тоа е надвор од нашата контрола , се надевам дека ќе може да го разбере добро. но, ние ќе се обезбеди следење на број на вас како е можно превозот comany ја дава на нас, без грижи, и, ако било какви прашања, можете да ме контактирате. ние секогаш сме подготвени да ви помогнат.
-Имајте на ум дека времето на испорака може да се разликуваат, особено во "шпиц" периодите или inclimate временските услови.
-Како што се тежината и cubage ограничувања на меѓународниот поредок, ние сме во состојба да ви понуди било попуст или во комбинација превозот за повеќе предмети. Нема локалните пикап услуга, нема трета страна превозот превозникот ќе се користи.
-Ве молам, потврдување и ажурирање на вашиот превозот адреса на e Bay во текот на исходот.
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
-Купувачи се одговорни за овие обвиненија. Ве молиме потврдете со вашата локална царинска пред купување
Плаќање :
Ние прифаќаме ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер , Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
-Ве молиме прочитајте ги нашите политики и продажба на условите внимателно пред ставање ред.
Ако имате било какви прашања добредојдени да ни e-mail .
-Ве молиме бидете сигурни дека ќе конкурираат право објект и НЕ конкурираат ако не се согласувате со нашите аукција услови.
-Нашиот систем ќе го остави корист позитивни повратни информации автоматски штом ги примените вашиот ценет позитивни повратни информации.
-После реден пристигнува во задоволителна состојба, на вашиот ценет позитивни повратни информации со
сите 5 ѕвезди DSRs ќе биде многу ценета. Било каков проблем најде ве молиме да се чувствуваат слободни
да ни e-mail пред да замине лошо повратни информации.
-Одлично го цениме за навремено плаќање. Неплатени објектот ќе се поднесе без примање плаќање во 7 дена
по оглас заврши.
Гаранција политика
- Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати.

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Карактеристики:
Други
Излезниот Напон:
12 v
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,RoHS
Тежина:
0g
Гаранција:
3 години гаранција
Влезен Напон:
220 V
Повратен Сигнал:
Други
Број На Модел На:
Други
Влезниот Сигнал:
Други
моќност:
18 W
тековната:
1.5 А
ac:
90-220 V
is_customized:
Yes