JCpower DC12V 5A 5000ma префрлување напојување LED светилка напојување 12 v напојување 12v5a адаптер 60W Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

JCpower DC12V 5A 5000ma префрлување напојување LED светилка напојување 12 v напојување 12v5a адаптер 60W Бесплатен превозот

DEN 434.00
DEN 456.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис на производот DC12 V 5 A 60 W Моќ Adatper / Напојување за LED лента предводени од модулот, 1pc/многу бесплатен превозот Карактеристики >Широк напон бес текст, AC90-264 V >DC12 V, 5 A Излез >Излез варијација помалку од 10% Типични Апликации ДОВЕДЕ Модули, ПРЕДВОДЕНА Пиксели модули, LED ленти Пакет Содржина 1pc адаптер Категорија Адаптер Влезен Напон AC90 V-264 V Текст Фреквенција 47-63 Hz Излезниот Напон DC12 V Излез Тековната 5 A Излезна Моќност 60 W Димензија(mm) 130*98*40 Нето Тежина(g) 280 Водоотпорен Не
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. Објектот ќе биде испратен од страна на Регистрирани Воздух mail од Кина или курир, или приватна линија. Ние ќе се обезбеди следење на број ПОБРЗО.
Сите парцели имаат следење на број.
Подолу 2 KG е бесплатен превозот преку China_Air-Mail во стандардно. Ако ви треба итно, pls изберете друг превозник.
2. Повеќето нарачки се испраќаат надвор во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање. Понекогаш, предмети може да биде предаден во рок од 3-7 дена по потврди за плаќање.
Секој производ ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вашите податоци се точни и ажурни.
4. Ве молиме да се свесни дека за време на испорака може да биде подолго ако предмети да бидат проверени од страна на царинската управа.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Исто така можете да добиете на следење на информациите од официјалната веб-страница.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако пакетот е вратен од страна на товар прашање, купувачот ќе биде обвинет за враќање превозот и reshipping такса, или ние ќе ewfund оригиналниот износ се одзема од се врати превозот цена.
1. Ќе има 7 дена да ни се јавите за да се направи замена или да се вратат и 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash.
2. Ако објектот е неисправен, во рок од 90 дена, ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. И купувачот зема на враќање такса, ние ќе бидат одговорни за resending такса.
3. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар.

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Излезниот Напон:
DC12V
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Гаранција:
2years
Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
kingsbond
Тежина:
300g
Број На Модел На:
dc12v 5a 60w
Карактеристики:
осветлување трансформатор.
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Влезен Напон:
AC110V-220V
is_customized:
Yes