Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 Рамна Глава не ' Рѓосувачки челик вметнете занитвам нут
  • Неодамнешно

Занитвам Орев M3 M4 M5 M6 М8 Рамна Глава не ' Рѓосувачки челик вметнете занитвам нут

DEN 86.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100pcs нерѓосувачки занитвам орев М3 ss304 вметнете Орев колекции од не ' рѓосувачки челик занитвам орев занитвам
Здраво на сите,нашата фабрика главниот произведуваат различни хардверски сврзувачки елементи,
на пример : микро завртка,компјутер завртка,машина завртка,само прислушување завртки,
само дупчење завртка, хексадецимален орев,прирабница орев,заклучување орев,knurled орев,рамни миење и така натаму.
ако не можете да ги најдете во нашата продавница,контакт со мојот skype pennywanli или
разговор со мене онлајн. Ви благодариме на посетата на нашата продавница!!!

Големина:
M4, M8, M3, M5, M6
Тип:
Занитвам Ореви
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6 М8
DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
304stainless челик
Големина:
M3/M4/М5/M6/М8