За HTC One X9 Мека TPU Задниот Поклопец за HTC X9 X 9 Транспарентен Silcone Fundas 5.5 за HTC One X9 Заштитник Симпатична Куче Телефон Случаи
  • Неодамнешно

За HTC One X9 Мека TPU Задниот Поклопец за HTC X9 X 9 Транспарентен Silcone Fundas 5.5 за HTC One X9 Заштитник Симпатична Куче Телефон Случаи

DEN 77.00
DEN 100.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


.
За HTC One X9 Мека TPU Задниот Поклопец за HTC X9 X 9 Транспарентен Silcone Fundas 5.5" за HTC One X9 Заштитник Симпатична Куче Телефон Случаи
Details (детали) > > > 1 : Уживајте 5 % Попуст доколку се купи на повеќе од 5 КОМПЈУТЕРИ 2 : 5.5 инчен за HTC One X9 3 : Висок Квалитет Бела Рамка Меки Силиконски Материјал 4 : Шарени УВ Сликарство, Цртање,Безбедно и не-токсични 5 : Врвен Квалитет Осигурување + Брзо Брод во 1-2 дена Телефон Шоу
.

Бренд Име:
DOMKO
Мало Пакет:
Yes
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
HTC
дизајн:
Обична,Ткаеше,Симпатична,Транспарентен,Бизнис
Големина:
for 5.5 inch
Карактеристики:
Шарени Слика Цртање
Материјал:
Транспарентен Меки Силиконски
Тип:
Назад Заштита На Телефонот Случај
Одговара:
Топ Продажба на Различни стилови телефон кеси
За луѓето:
Жена Мажите Девојки
Тежина:
Ultra Thin 25g
Пад на превозот:
Поддршка контактирајте ме за добра цена
Одговараат На Capa:
за HTC One X9 Случај