Xiaomi Redmi 5 Плус случај покрие Redmi 5 случај флип паричникот маска за кожа со силиконска целосна заштита на shockpoof coque Redmi5 Плус случај
  • Неодамнешно

Xiaomi Redmi 5 Плус случај покрие Redmi 5 случај флип паричникот маска за кожа со силиконска целосна заштита на shockpoof coque Redmi5 Плус случај

DEN 357.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1.Ве молиме изберете ја точната moldel , ако не знаете како да се избере ве молиме контактирајте со нас .
цел 2 случаи може да се добие 5 %попуст попуст
2. Материјал : Направен од Висок Квалитет на стп кожа + tpu мека
3. Функција : Одлична заштита од нечистотија, гребење и штетите и да застане паричникот флип картичка слотови
Русите Пријатели Се Обрне Внимание Ве Молам
-Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред
-Во спротивно ќе не сме одговорни за nondelivery предизвикана од недостаток на целосна informa рање
Вистински Производ Show (Прикажи)>>>

Материјал:
за Redmi 5 Плус, за Redmi 5
дизајн:
Бизнис,Обична,Флорални,Мат,Егзотични
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач,Со Прст Прстен
Бренд Име:
WEIYU
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 5 Плус,Redmi 5
Тип:
Монтиран Случај
Тип:
Случај