Заштита TPU Случај За Nokia 7 Назад Телефон Случај Покритие За Nokia7 Печатење Насликани Меки Силиконски Случаи За nokia 7 Школки Кеси
  • Неодамнешно

Заштита TPU Случај За Nokia 7 Назад Телефон Случај Покритие За Nokia7 Печатење Насликани Меки Силиконски Случаи За nokia 7 Школки Кеси

DEN 81.00
DEN 85.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Совети : да ја Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП,на моб специјален попуст за својата втора цел случај е лесно да го вметнете и отстраните . Било каков проблем во врска со случајот ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или ја напуштат повратни информации. Ако не сте сигурни дали вашиот модел на телефон натпревари овој случај, ве молиме контактирајте со нас во времето . Овој Случај е совршено опремени За Nokia 7 Meterial : Меки Силиконски / TPU
Ве молиме кликнете на"view мојата продавница" или "view my Topselling Производи" за да добиете повеќе предмети што сакате со количката.
Како да се реши проблемот во врска со "не може да се достави до"?
Оригинален производ слики се обезбедени за клиенти.
Packa моб може да бидат пријавени како ПОДАРОК и тврдеше дека во некоја пониска вредност за вас .
Трговија на големо/dropshipping и поддржани, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба повеќе најголемиот дел цена или побрзо превозот.
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена.Овие се купувачите одговорност .
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет. Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Материјал:
TPU
Бренд Име:
TTOMYYOUG
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Цвеќиња,Животни
Големина:
inches
Карактеристики:
2018 Бренд Нови Меки Силиконски Покрие Случај Насликани Шема Coque Fundas
Тип:
Назад Заштита на Телефонот Случај / За 30g
Одговара:
за nokia 7
Поддршка:
Пад На Превозот / Мешани Боја / Трговија На Големо
Времето на Пазарот:
2018 Сосема Нов Capa
Материјал:
А+++++ / Висок Квалитет На Меки Силиконски
Функција:
Нечистотија-reisitant / Анти-удар / Не е деформирано
дизајн:
Луксузна Шарени Печати Насликани Шема / Animal / Цвет / Флорални
Пред-продажба на услуги:
Брза испорака во рок од 1-3 дена / Брз одговор на Порака
По продажба на Услуги:
Кога тоа не е купувачот грешка,ние ќе рефундирање на или препратете.
Функција:
Ултра Тенок / Ултра Тенок / Прецизни Дупки / Безбедни и не-токсични