Тешко пластични Случај За Samsung Галакси J2 Премиер G532 5.0 Целосна Заштита на Чиста Боја Матирано Случаи Покритие За Samsung j2 Премиер G532
  • Неодамнешно

Тешко пластични Случај За Samsung Галакси J2 Премиер G532 5.0 Целосна Заштита на Чиста Боја Матирано Случаи Покритие За Samsung j2 Премиер G532

DEN 48.00
DEN 49.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте во мојата Продавница answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", ќе биде пратена од Кина Пост,не може да биде песна откако пратката лево Кина.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Post Registered Воздух Mail",и да додадете на пари за следење. 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена . Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Тешко пластични Случај За Samsung Галакси J2 Премиер G532 5.0" Целосна Заштита на Чиста Боја Матирано Случаи Покритие За Samsung j2 Премиер G532 Слика Шоу

Компатибилен Бренд:
Samsung
Бренд Име:
RIVAS
дизајн:
Обична
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J Серија
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
5.0 inch
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
Тенок и лесен
Материјал:
Матирано Shield Тешко Пластика
боја:
Кралска Сина,Златна,Црна,Црвена,виолетова,Розово Злато
дизајн:
Utral Светло & Чиста Боја Случај
Стил на Дизајн :
Најновиот / Луксузни / Мода / Кул/ Уникатен / На Чиста Боја
Тип:
Случај
Стил:
Случај Торбичка Браник Capa Coque Fundas Школка Став Маска
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 1 :
Покрие Случај За Samsung Галакси J2 Премиер 5.0 инчен
Компатибилен Модел На Мобилен Телефон 2:
Покрие Случај За Samsung Галакси J2 Премиер G532 5.0 инчен