Луксузна Сликарство Coque Покритие За Sony Experia E5 Шарени Слатки Цртање Телефон Школка Задниот поклопец Ултра Тенок Заштитник Случај
  • Неодамнешно

Луксузна Сликарство Coque Покритие За Sony Experia E5 Шарени Слатки Цртање Телефон Школка Задниот поклопец Ултра Тенок Заштитник Случај

DEN 128.00
DEN 220.80

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис : 1.Состојба : 100% Сосема Нов. 2. Материјал : Тешко TPU Насликани Телефон случај 3.Дизајн : Ултра Тенки, Лесни како Воздух,Добар изглед, Рака чувство 4.Се обезбедува заштита и спречува гребнатини, чипс и нечистотијата од акумулира. 5.Ажурирајте го вашиот телефон безбедно и заштитени во стил со овој Случај. Пакет содржи : 1 X Случај Залив За Sony Experia E5 ( Телефон не е вклучен)

Бренд Име:
COOLPUSEN
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
For Sony Experia E5
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Ткаеше,Симпатична,Животински
Карактеристики:
Слика Coque Caase Шарени Слатки Телефон Школка Задниот поклопец Ултра Тенок
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Материјал:
TPU Насликани Телефон случај
Стил:
Мала тежина,добар изглед, рака чувство
дизајн:
Bisous Јасно TPU со Дизајн Случаи
функција 1:
Луксузна Ултра Тенок Телефонот Назад Залив
Карактеристика 2:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Школка Худ Домување
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
функција 1:
Издржливи Мобилен Нечистотија Случаи отпорни Кеси Браник Школка Домување
функцијата 2:
Анти-Удар Анти-Нула Анти-Лизгање Отпечатоци-Доказ
Место на Потекло:
Guangdong,Кина