За redmi Забелешка 3 Про забелешка 4 4X redmi 4А-4X случај Динамичен Течни Сјајот Песок жив песок Ѕвезда Случаи Кристално Јасна телефон Задниот Поклопец
  • Неодамнешно

За redmi Забелешка 3 Про забелешка 4 4X redmi 4А-4X случај Динамичен Течни Сјајот Песок жив песок Ѕвезда Случаи Кристално Јасна телефон Задниот Поклопец

DEN 133.00
DEN 205.44

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


За redmi Забелешка 3 Про забелешка 4 4 X redmi 4А-4 X случај Динамичен Течни Сјајот Песок жив песок Ѕвезда Случаи Кристално Јасна телефон Задниот Поклопец
Продажба На Точки>>
[Материјал] : Меки силиконски TPU
[Функција] : Транспарентна жив песок мобилен телефон школка
[Функција] : Целосно Заштитник Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорен на
Капка / Слободен брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме

Материјал:
За redmi Забелешка 3, За redmi Забелешка 3 про, За redmi 4X, За redmi Забелешка 4, За redmi Забелешка 4X, За redmi 4А -
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 4,Redmi Забелешка 4X,Redmi 4,Redmi 4X,Redmi 4А -
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Големина:
inches
Компатибилен Бренд:
xiaomi
дизајн:
Ткаеше,Транспарентна
Карактеристики:
Динамичен течни жив песок
Бренд Име:
SneKa
режим:
Маска За xiaomi redmi Забелешка 3 про Телефон случај
Состојба:
100% Нов Висок Квалитет
Функција:
Транспарентен жив песок мобилен телефон школка
Материјал:
Висок квалитет на меки силиконски TPU
дизајн стил:
6 Стил шема модни Луксузни Транспарентен жив песок мобилен телефон торба
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти-удар Анти-триење
се вклопи во толпата:
се вклопи во толпата бизнис Мажи мода жени човек Популарни wom
Посветеност:
Сите пред испорака инспекција
режим 2:
Маска За xiaomi redmi Забелешка 4 4X Случај маска
mode 1:
телефон случај За xiaomi redmi 4А-4X покрие случај