Сина Дрво 5 6 брзини мануелен Автомобил Опрема Shift Knob Показател за BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E87
  • Неодамнешно

Сина Дрво 5 6 брзини мануелен Автомобил Опрема Shift Knob Показател за BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E87

DEN 490.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Сина Дрво 5 6 брзини мануелен Автомобил Опрема Shift Knob Показател за BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E87 автомобил модел е само за референца, ве молиме бидете сигурни да се провери големината пред купување, ви благодарам. Апликација За BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E87 E90 E91 E92 F30 Z5 F20 M3 M4 M5 Х5 X6 Планината дупка со дијаметар : околу 1.2 см~1,5 см (Сите Слика е Вистински објект што се покажува, не ГЛАСАЧКО место.)

Тип На Објект:
опрема shift knob
Специјални Функции:
опрема shift knob
Година:
-
Име На Модел:
GSK-BM
Објектот Должина:
3.8inch
Објектот Тежина:
50g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
Kakulkomen
Објектот Ширина:
1.1inch
Материјал Тип:
Кожа и ABS
Објектот Висина:
1.1inch
Примена 1:
BMW 1 3 5 6 Серија E30 E32 Е34 E36 E38 E39 E46 E53 E60 E63 E83 E84 E87
апликацијата 2:
BMW E90 E91 E92 F30 Z5 F20 M3 M4 M5 Х5 X6
Дното задржете Дијаметар:
0.6