PONSNY Автомобил Опрема Shift Опфаќа Случај за KIA KX3 Автоматски Менувач Покрие Вистинска Кожа DIY Рака-stitched Црна Кожа Маска
  • Неодамнешно

PONSNY Автомобил Опрема Shift Опфаќа Случај за KIA KX3 Автоматски Менувач Покрие Вистинска Кожа DIY Рака-stitched Црна Кожа Маска

DEN 610.00
DEN 744.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Alipay Escow Плаќање. Само по купувачи се примени предмети, ние може да се добие на плаќање. На Alipay Escow Плаќање може да го прифати Кредитна Картичка, Western Union, Банкарски Трансфер. Купувачите имаат повеќе избор да одлучи на пригоден начин.
2. Пред исплата, ве молиме проверете со вашиот превозот адреса и други услов за објектот. Детални превозот адреса вклучуваат : име, поштенски код, телефонски број и адреса за испорака, корисничко име.
3. Откако ќе го завршите вашето купување за овој објект, ние ќе ги подготват на стоки и направи пратката во рок од вети дена колку што е можно поскоро.
4. Ние не сме одговорни за било ДДВ или прилагодено полнење. Ако имате било какви проблеми во донесувањето на плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт.
ИСПОРАКА
1. Во светот превозот со ЕМС, DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ, Кина пост, E-пакет, Хонг Конг пост и сл.
2. За време на испорака, ние не може да се контролира совршено, ќе ви помогне да ги пратите на тоа, се додека не добиете и снабдување со следење на број. Ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволни одговор.
3. За испорака начин и цена, ве молиме видете ја опцијата во избере превозот метод.
4. Ако имате било какви посебни барање за пакување или пратката, ве молиме ги споделите со нас.
RETURE & НАПЛАТА
1. Ако сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас пред превозот.
2. Ако стоката се изгубени или оштетени на превозот начин, ние ќе се врати на пари за вас, или испрати за да можете повторно.
3. Ве молиме бидете објектот остане оригинална состојба. Ако тоа не ви одговара, прифаќаме само не се оштетени објекти.
4. Ве молиме не се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас, ние ќе ви одговори и да ги реши проблемот треба што е можно поскоро, со цел комуникација е прифатена.

Боја Име:
Црна Линија, Црвена Линија
Тип На Објект:
Опрема Shift Јаки
Објектот Должина:
20cm
Материјал Тип:
Вистинска Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
KIG29
Бренд Име:
PONSNY
is_customized:
Yes
Автомобил Направи:
за Kia