За KAWASAKI Z 900/1000 Z/Z 800/Z 750 GPS Навигација Рамка Мобилен Телефон Навигација Заградата, Мото Додатоци
  • Неодамнешно

За KAWASAKI Z 900/1000 Z/Z 800/Z 750 GPS Навигација Рамка Мобилен Телефон Навигација Заградата, Мото Додатоци

DEN 1163.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Навигација Мобилен Телефон Рамка Заградата
-Состојба : Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : ABS пластика + Метал
- Нашиот производ е мулти-функционални мобилна Навигација Стапка (не вклучуваат телефон).
-Ова Навигација Заградата можат да бидат прилагодени на различни брендови на мобилни телефони.
Мобилен Телефон широчина на опсегот на примена : 50 MM-90 MM .
-Ова заградата се инсталира во handlebar, може да се вклопат за повеќето од 22mm (7/8") или 28mm (1") handlebar.
***Постојат 4 силикони holster на позицијата која ја инсталирате на мобилни телефони на Навигација Заградата. X-обликувани од не ' рѓосувачки челик лист може да се интензивира фиксни телефонски добро, не грижете се за мобилен телефон ќе падне на патот во текот на возењето.
Fitment :
KAWASAKI Z 750 2004-2012
KAWASAKI Z 800 2013-2016
KAWASAKI Z 650 2017
KAWASAKI Z 900 2017
KAWASAKI Z 1000 2010-2017
( Ве Молиме Да Обезбеди Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Цел )

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
HIB1632559
Материјал Тип:
ABS пластика + метал
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
ДИВЈАК