Universa мотоцикл Обтекател Завртки мото додатоци ветробранското стакло завртки одговара за Suzuki Хонда, Јамаха CB650 CBR1000RR CBR600RR
  • Неодамнешно

Universa мотоцикл Обтекател Завртки мото додатоци ветробранското стакло завртки одговара за Suzuki Хонда, Јамаха CB650 CBR1000RR CBR600RR

DEN 1425.00
DEN 1583.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна/Сина/Gold/Red/сребрена/портокал/Зелен Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум Количина : 1 поставите Број на колец

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Триумф
Објектот Висина:
4.4cm
Бренд Име:
ZRIHE
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
4.4cm
Објектот Ширина:
0.6cm
Објектот Тежина:
1.2kg
Име На Модел:
RH2-FB-001
боја:
Црно/Сино/Gold/Red/сребрена/портокал/Зелен
Количина:
1 сет
Функција:
Мотоцикл Обтекател тело работа Завртки Завртки