Универзал За BMW F800R S1000R S1000RR S 1000 RR Р М8 Завртка Мото Додатоци Мотоцикл Стојат Завртки главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот
  • Неодамнешно

Универзал За BMW F800R S1000R S1000RR S 1000 RR Р М8 Завртка Мото Додатоци Мотоцикл Стојат Завртки главниот дел на задната суспензија Spools Лизгачот

DEN 665.00
DEN 1007.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Нови Cid) Материјал : Алуминиум Легура Елоксирани и Високо квалитетни Пластични Топ Тема : M6 ( Stainess челик) Лизгачот Должина : 33mm Лизгачот Дијаметар : 41mm Боја : Црвен Пакет се Вклучени : 2 парчиња X Завртки и 2 парчиња Spools. Имаме Црвено/Сино/Златниот/Црна/Сребрена/Зелена / Сива/ Портокалова Боја за избор. Ние сме обезбедување на големо, ако ви треба големо.Ве молиме контактирајте со нас слободно! За Топ тема имаме M6/М8/M10 за избор, можете да ги видите подолу темата за велосипед модел. Ако не можете да оставите порака која тема сакате, ние ќе го испрати M6. Темата За Модел На BMW F800 R S1000 R S1000 RR на целата ГОДИНА

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Бренд Име:
ПЦР
Motobike Направи:
BMW
Име На Модел:
S1000RR
Објектот Тежина:
0.15kg
боја:
Сино Злато Црвен Портокал Зелена Сребро Титаниум Црна
Име:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Содржина:
1 Пар Главниот Дел На Задната Суспензија Spools Лизгачот
Погоден за:
Универзал За 8ММ Завртки
Одговара за 1:
За BMW F800R S1000R S1000RR