Мотоцикл Прилагодливи Агол LED Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата ЗА Јамаха TMAX530 TMAX 500 YBR 125 XJ6 XJR1300
  • Неодамнешно

Мотоцикл Прилагодливи Агол LED Лиценца Број Плоча Рамка Носителот Заградата ЗА Јамаха TMAX530 TMAX 500 YBR 125 XJ6 XJR1300

DEN 636.00
DEN 684.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Специфични :
Табличка Протезата со светло за плоча
Материјал : Alumium
Боја : Црна/ Gold/ портокал/сребрена/Зелено/Сино
Се вклопи во поголемиот дел од sport bike

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Објектот Должина:
18.5cm
Материјал Тип:
alumium
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Објектот Висина:
8cm
Објектот Ширина:
8.5cm
Име На Модел:
RH2-PH-004
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0.2kg
боја:
Злато/Црна/Зелена/Портокал/Сребрена
Тип На Објект:
мотоцикл Табличка Заградата Носителот
Fitment2:
Повеќето од sport bike