8pcs/set OPC Тапан За HP 305A CE411A CE412A CE410X 305X CE413A CE410A M375nw M375 M451dn M451dw M451nw M475dn M475dw M451 M475
  • Неодамнешно

8pcs/set OPC Тапан За HP 305A CE411A CE412A CE410X 305X CE413A CE410A M375nw M375 M451dn M451dw M451nw M475dn M475dw M451 M475

DEN 1930.00
DEN 2412.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Како opc тапанот е посебен производ, фабриката произведува во секоја серија на боја може да биде мала разлика, снимање lightin
g ефекти може да доведе до боја разлики, ние не може да гарантира дека производот со нашата слика боја е иста, кога ќе
добиете opc drump,ако бојата не истите,тоа не е проблем,бидејќи opc drump е добра работа,само боја diffirent,
ве молиме да направите нарачка само откако ќе се прифати овој случај.
Ако купувачот сакаат да изберете боја на кожата, ве молиме испратете слики однапред за нас, потврди, а потоа се испраќаат, ако нема Забелешки
од купувачот, ние ќе брод било боја на нив директно, само се обезбеди дека производот може да се користат нормално, не гарантира
боја исто како слика.се надевам дека купувачот забелешка за овој случај.
• Компатибилен Нови.
• За HP Laser Jet Pro 300 Боја MFP M375nw • За HP Laser Jet Pro 400 Боја M451dn
• За HP Laser Jet Pro 400 Боја M451dw • За HP Laser Jet Pro 400 Боја M451nw
• За HP Laser Jet Pro 400 Боја MFP M475dn • За HP Laser Jet Pro 400 Боја MFP M475dw
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.тоа е добро и за продавачот и
купувачот.

Тип:
opc тапан
Компатибилен Бренд:
HP
Бренд Име:
ALZENIT
Број На Модел На:
375 451 475
Функција:
Компатибилен
Состојба:
opc drump боја може да diffirent од фотографија,ве молиме цел по прифати