За ФОЛКСВАГЕН 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држи на видот
  • Неодамнешно

За ФОЛКСВАГЕН 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држи на видот

DEN 3200.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За "ФОЛКСВАГЕН" 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држи на тип Топ 8 причини за да се добие за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 Огледало капи 1. Висок квалитет на јаглерод огледало капи за "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ 6 2. Супер светло тежат 3. Одлична fitment и Лесна инсталација
4. Агресивни нов изглед
5. ОЕМ & OE стандард за квалитет, добри како origines.
6. Најдобрите цени на сите производи од ист квалитет на ниво на.
7. Најкусо време за стоки-подготовка и soonest испорака.
8. Независна R&D оддел и одлична по-продажба на услуги.
Име На Производ
За "ФОЛКСВАГЕН" 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држи на видот
Автомобил Модел
За ГОЛФ 6
Цена
Varing од количеството; повеќе и повеќе, толку подобро
Примерок
Достапни б ut не за слободен; Пари врати како цел се става
Време На Испорака
Ние ќе организираме на пратката во рок од 24 часа за Објектот кој е во sotck .
Ако без парк 7-15days по плаќање зависи од вашата quanitty
Плаќање
Western Union, T/T, Paypal и 30% депозит со целосна исплата пред превозот
OEM Услуга
CHYLIN speciallized во ОЕМ,ODM
За "ФОЛКСВАГЕН" 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држиме за типот На "ФОЛКСВАГЕН" 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држиме за типот На "ФОЛКСВАГЕН" 10-12 GOLF6/GTI MK6 Touran автомобил rearview страна огледало покрие капа CFRP вистински карбонски влакна и зајакнати полимерни се Држи на видот

Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
No
Објектот Ширина:
10inch
Име На Модел:
Г.С.-VW121
Објектот Висина:
10inch
Модел Година:
2010
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Објектот Должина:
10inch
Бренд Име:
COOWEI
Објектот Дијаметар:
10inch
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц, Фолксваген
Автомобил модел:
За Голф 6