RBEWTP Ретро Гроздобер Мажите Поларизирани очила за сонце Возење Авијација Сонце Очила oculos Машки Eyewear Додатоци За Мажи/жени 8724
  • Неодамнешно

RBEWTP Ретро Гроздобер Мажите Поларизирани очила за сонце Возење Авијација Сонце Очила oculos Машки Eyewear Додатоци За Мажи/жени 8724

DEN 828.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
RBEWTP
Стил:
Пилот
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Анти-Рефлективен,UV400,Огледало
Рамка Материјал:
Легура
Пол:
Мажи
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
62mm
Леќа Ширина:
44mm
Број На Модел На:
8724
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear