Есен & Зимски стил бебе момче облека грб+панталони+шапка+Bibs 5pcs одговараат на новороденче се Згусне долна облека бебе девојка облека поставите бебе
  • Неодамнешно

Есен & Зимски стил бебе момче облека грб+панталони+шапка+Bibs 5pcs одговараат на новороденче се Згусне долна облека бебе девојка облека поставите бебе

DEN 744.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ние се Погоди Ќе Ви се допадне ..
Производ Големина
Есен & Зимски стил бебе момче облека грб+панталони+шапка+Bibs 5pcs одговараат на новороденче се Згусне долна облека бебе девојка облека поставите младата Производ Фотографии
Прочитајте мене
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).Да Russion : Posti Финска испорака од Кина (10 до 45 работни дена)
2. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака. Бразил е потребно повеќе време 50-120 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
Повратните информации :
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш,ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации, така што можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Нема мамење,се само фер тргување.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!

Дете НИ Големина:
3M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
20170610001
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еден Гради
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Бренд Име:
JCHAO ДЕЦА
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Џерси