babzapleume пролет, есен бебето девојки и момчиња облека памук ивица младата sweatshirt+панталони+капи новороденче облека поставува 3piece BC1347
  • Неодамнешно

babzapleume пролет, есен бебето девојки и момчиња облека памук ивица младата sweatshirt+панталони+капи новороденче облека поставува 3piece BC1347

DEN 667.00
DEN 1334.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ГОЛЕМИНА : 80(0-6 Months)
ГОЛЕМИНА : 90(7-12 Months)
ГОЛЕМИНА : 100(13-18 Months)

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Шарени
Број На Модел На:
BC1347
Материјал Состав:
100% Памук
Материјал:
Памук
Бренд Име:
babzapleume
бебе девојка облека:
бебе момче облека
бебе облека:
новороденче облека
новороденото бебе девојка облека:
бебе девојка се постави
новороденче облека:
бебе облека
бебето поставено:
бебе момче облека сет
облека за новороденчињата:
бебе девојка облека
нови роден:
новороденче момче облека
Бебе облека девојка:
бебе облека
бебе облека момче:
новороденото девојче облека
момчињата облека:
бебе момчиња облека сет