бебе девојка облека поставува 2017 пролет секојдневен plaid детска облека топ одбиеме јака палто јакни+панталони девојки одговара на формално 2-7T
  • Неодамнешно

бебе девојка облека поставува 2017 пролет секојдневен plaid детска облека топ одбиеме јака палто јакни+панталони девојки одговара на формално 2-7T

DEN 1380.00
DEN 1839.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

деца девојка облека @ тренерки деца @ девојки поставите @ девојчиња тренерки @ девојки облека поставува @ девојки облека @ лето бебе девојка облека поставува бебе девојка облека поставува 2017 пролет секојдневен plaid детска облека топ одбиеме јака палто јакни+панталони девојки одговара на формално 2-7 T возраст : 2-7 T девојки формална тужба
сезона : пролет, есен девојки облека поставува
големина : 90-130cm детска облека
△△ЗА ГОЛЕМИНА
топ големина
должина
биста*2
sleeve
предлагам висина
7
38
32
34
90-100
9
40.5
33
36
100-110
11
43
34
38
110-120
13
45.5
35
40
120-130
15
48
36
42
130-140
панталони големина
панталона должина
половината*2
hipline*2
7
47
20


9
50
21


11
53
22


13
56
23


15
59
24


Answer : ___________________________ Note : 1 инч=2.54 cm 1 cm=0.3937 инчен Големина : СМ
Answer : ___________________________ Note : Прирачник за грешка при мерење 1-3 cm ,Секоја земја е големината е различен,ве Молиме според вашиот вистински висина за да се направи избор, големина е само за вашиот референца.


Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Outerwear Тип:
Грб
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
T418658
Материјал:
Памук
Бренд Име:
детството прекрасна
Затворање Тип:
Еден Гради
Пол:
Девојки
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid
боја:
Сива
Возраст:
2-7T
Сезоната:
Пролет
packging:
OPP вреќа
Девојки Есен Облека:
девојки облека
девојки облека поставува:
девојчиња тренерки
тренерки деца:
деца девојка облека
девојки бутик за облека:
Девојки Облека
облека поставен девојка:
девојки облека поставува
деца девојка облека:
девојки сет