100pcs се Меша бои 18mm Смола Flatback морска ѕвезда ABS Имитација Бисер Монистра(Без Дупка) DIY занает scrapbooking
  • Неодамнешно

100pcs се Меша бои 18mm Смола Flatback морска ѕвезда ABS Имитација Бисер Монистра(Без Дупка) DIY занает scrapbooking

DEN 105.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1.Материјал : ABS смола
2.Точка име : flatback Сончоглед имитација бисер
3.Големина : 18mm
4.Количина : 100pcs/многу
5.Пакување : opp вреќа,тогаш repack во хартиена кутија.
6.Користење : Сите видови на DIY,т еј се навистина кул за вашиот занаети, како роденден/празник-карта во донесувањето одлуки, свадба деко, деца подарок, шиење, scrapbooking, лакови за коса/клипови, Мобилен телефон деко,лаптоп и торба деко, рамка embellishments др.
Објектот слика :
За Нас
Ние сме производителот и веледрогерија во Yiwu градот. Постојат професионални одделенија за истражување, развој и производство на легури, смола и стакло и цемент украси, носи додатоци и други слични производи. Нашите производи топла продаде во повеќе земји и региони низ целиот свет, особено како Јапонија, Америка и Европа. Добредојдовте да ги купите предмети од нас. Ние ќе се потрудиме за нашиот бизнис и остварување на долгорочна соработка.
Предност :
1) Да Имаат Акции!
2) Достапен стандард : олово слободни, никел слободни & еколошки
3) Сопствени логото може да биде печатење, врежани, топло-печат или ласерски врежан врз.
4) OEM наредби и клиентот дизајн се достапни.
5) Добар квалитет со конкурентна цена и навремена испорака.
6) имаме R&D оддел, дизајн и развој на нови производи и според најновите пазарни услови.
7) Со долгогодишно искуство во надворешната трговија ќе помогне да се обезбеди добар и пријатна услуга.
Пакет :
1pc/пп торба,100pcs/голема пп торба, тогаш извоз картон
Нашите вообичаени картон големина : 35*40*50cm; 40*30*25см; или како клиенти барање
Испорака :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Но, ако цел повеќе од 200$ , ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 3-6 работни дена.
Кина пост воздух mail normall ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето причина,тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-7 дена откако ќе заврши плаќање. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот задолжен за одби shipmengs. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам .
Повратни информации&Контактирајте со нас
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.

Тип На Производ:
Монистра
Техника:
бисер
Бренд Име:
OEMOO
Број На Модел На:
18mm
Материјал:
Пластични