ДВОЕН-Р 2.23 кт Природни Citrine скапоцен камен Обетки За Жените Sterling Silver Earring Студ Свадба Накит
  • Неодамнешно

ДВОЕН-Р 2.23 кт Природни Citrine скапоцен камен Обетки За Жените Sterling Silver Earring Студ Свадба Накит

DEN 1468.00
DEN 2879.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН
Предмет Тип : Обетки
Метал Тип : 925 Sterling Silver
Објектот Тежина : Околу.1.84 g
Главниот Камен : Природни Citrine
Камен Создавање Метод : Природни
Главниот Камен Големина : Прибл.2.23-каратно (5*7mm)
Страна Камен : Кубни Циркони
ДВОЕН-Р Природни Аметист Обетки Дами Солидна 925 Sterling Silver Пурпурна Студ Обетки Жените Подарок Класичен скапоцен камен Накит
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Certificate Type:
GIC
Главниот Камен:
Citrine
Број На Модел На:
CAE01935SD-1
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Назад Наоѓање:
earring пост
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
P1610002917
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Класичен
Повод:
Свадба
Тип На Објект:
Студ Обетки
Метал Тип:
солидна 925 sterling silver
Материјал:
Природни Скапоцен Камен Аметист
Пакет:
Подарок кутија +превозот торба+GIC сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Мајки' / ден Фестивал
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy
Големина:
10mm * 7.9mm