SP13 Камера Адаптер И 42mm Планината Цевка забележување на т.н Опсегот Адаптер за забележување на т.н Опсегот на Камерата Адаптер gs26-0019
  • Неодамнешно

SP13 Камера Адаптер И 42mm Планината Цевка забележување на т.н Опсегот Адаптер за забележување на т.н Опсегот на Камерата Адаптер gs26-0019

DEN 1506.00
DEN 1751.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Купувачот Информации :
1,Ако сакате голема количина на овие објекти pls контактирајте со нас за трговија на големо цена,ние може да ви даде подобра цена за Диск ount.
2,Ние не може да се испрати ја батеријата во пакет, бидејќи пост ново правило не дозволува брод со батерија,y нашата соработка ќе бидат високо ценети.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ни оставите порака, ние постојано ќе се провери тоа и одговорите што побрзо.Ви благодарам многу и среќен ден!
SP13 Камера Адаптер И 42mm Планината Цевка забележување на т.н "Опсегот Адаптер за забележување на т.н" Опсегот на Камерата Адаптер CL26-0019
Достапни Боја : Црна
(Ве молиме, ве молиме оставете порака на бојата што сакате,ако не, ние ќе го испрати по случаен избор, ви благодарам!)
Материјал : алуминиум легура
Големина : надворешен дијаметар 70mm, внатрешен дијаметар 57mm.Должина : 75-90mm
Тежина : 168g
На другиот крај на производот е M42 универзална интерфејс на камерата (42mm тема), тоа треба да купите 42mm навој порта камера адаптер прстен, комбинирана употреба
За окулар со дијаметар под 57mm.
За CANIS LATRANS забележување на т.н " Опсегот
20-60x85 APO забележување на т.н " опсегот CL26-0016
25-75x95 APO забележување на т.н " опсегот CL26-0017
Ако сакате да се купи повеќе тактички предмети, можете да кликнете на листата подолу :
Превозот се Должи на превозот Прописи : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети Пред Да Брод. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добиени проверена плаќање и покажа "Заврши" статус. Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА,САД,Австралија, од страна на epacket услуга.други земји ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Epacket услуга(7~15working дена);Кина Пост Воздух Mail(20-40 работни дена) (примање на време може да се разликува поради царинење на времето во различни земји). Ние не се одговорни за било обичај оданочување, доколку е применливо во некоја земја.(Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји) Овој испорака аранжманот е со исклучок на нашите Јавни Празник. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
Плаќање на Сите плаќање треба да бидат завршени во рок од една недела по предлог. Ако ви треба повеќе време, ве молиме да ни кажете потенцијалните време за вашиот плаќање
Контактирајте со нас, Ние работиме 5 дена (Понеделник да ЕЛА 8 : 30 AM-6 : 00 PM EST ) неделно. Ве молиме испратете e-mail директно. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.
Се враќа Пријави се дозволени, Ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 30 дена од датумот на породување. Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета.

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
canis latrans
Број На Модел На:
gs26-0019
Водич Тип:
Забележување На Т.н Опсегот Адаптер