CH M390 Сечилото CH3507 преклопен нож керамички топката имајќи миење TC4 се справи со отворено кампување џебен нож за подарок колекција
  • Неодамнешно

CH M390 Сечилото CH3507 преклопен нож керамички топката имајќи миење TC4 се справи со отворено кампување џебен нож за подарок колекција

DEN 6480.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Вкупна должина : 215 мм(8.5")
Должина на ножот : 95 mm(3.74")
Се справи со должина : 120 mm(4.72")
Сечилото дебелина : 4mm
Сечилото ширина : 26 mm
Сечилото материјал : M390(Австриската)
Сечилото Крај : мушка експлозија
Цврстина : HRC60
Рачка Материјал : Титаниум алуминиумски
Нето тежина : 135 g
Пакување : Црна подарок кутија.
Напомена : Од фотографиите може да не се прикажат сите детали од нож , Па ако сакате да видите повеќе детали или имате било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да се плати. Ви благодариме!

боја:
темно зелена, сива
Бренд Име:
CH
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
ch3507
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
Рачка Материјал:
Титаниум