Лето Дами Nightgowns Нов Дизајн Дома Облека Светло Зелена Sleepwear Nightdress Домот Лабава Стил Свила Nightwear Nightgown
  • Неодамнешно

Лето Дами Nightgowns Нов Дизајн Дома Облека Светло Зелена Sleepwear Nightdress Домот Лабава Стил Свила Nightwear Nightgown

DEN 254.00
DEN 489.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина информации :
Биста : 120cm, Должина : 85cm,
Превозот Задоволство !
Повеќе истиот материјал и големина модели, pls провери тука !
http : //www.aliexpress.com/store/group/silk-night-robe/813757_211823146.html
Повеќе Иста Големина И Материјал Модели, Pls Провери Тука !

Пол:
Жените
Тип На Објект:
Nightgowns
Фустани Должина:
Колено-Должина
Јака:
Околу Врат
Сезоната:
Лето
Материјал Состав:
95%Полиестер+5%Spandex
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
201330
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Бренд Име:
BYSIFA
биста:
120cm
Должина:
85cm
погоден за сезони:
пролет и лето
Стил:
европа и америка
Оригиналното Место:
Hangzhou Град
боја:
Кафе злато, сива розова, каки
Погоден за:
Жени,Девојки
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
растенија, Цвеќиња