Електронски Дигитален Термометар,Фрижидер,резервоарот за Вода,температурата на Водата колосек,за Компјутерски Вода за Ладење Термометар
  • Неодамнешно

Електронски Дигитален Термометар,Фрижидер,резервоарот за Вода,температурата на Водата колосек,за Компјутерски Вода за Ладење Термометар

DEN 345.00
DEN 374.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


*** Добредојдовте на More Suns *** Повеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенски Обичај големина и Облик за Сите видови на Алуминиум Heatsink ,Water Block,Copper Tube и Thermoelectric Ладилникот Ако имате било истрага ,pls ни ги испратите вашите треба големина и цртање ,ви благодариме
Електронски Дигитален Термометар,Фрижидер,резервоарот за Вода,температурата на Водата колосек,за Компјутерски вода за ладење термометар (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) Температура опсег : -50 степени, ~+110 степени Грешка : плус или минус 1 степени Главната машина употреба на животната средина : температура, -5 степен, ~+50 степен, влажност : 5%~80% Резолуција : 0,1 степени Вкупната големина : 47.8 * 28.5 * 14.3 mm Дисплеј големина : 36 * 16mm Инсталација големина : 46.2 * 26.7 mm Напојување : две копчето батерии (батерија тип : LR44/AG13 напон : 1.5 V) Линија должина : 1 метри Сонда : 4*20mm бакар никел позлатен сонда водоотпорен Температура земање период : 2 секунди
Плаќање & Касата
Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија, TT. Плаќаат пал Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.
Превозот
1.Ние брод вашата нарачка во рок од 2-7 дена по расчисти исплата.
2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
3.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем. Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост/ Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ.. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Нашата продавница не рамо било давачки во земјата на дестинација.
2. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
3. Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард.
4. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.
Враќање & Наплата
1.Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
2.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
3.Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Се врати превозот ќе биде платен од страна на Купувачот.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4.

Пакет:
Yes
Линии:
Никој
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Примена:
RAM меморија
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
електронски дигитален термометар
Heatsink Материјал:
Бакар
Тип:
вода за ладење
Фан Големина:
електронски дигитален термометар
Бучава:
no