GIEMI Врвот Одделение 2018 Нови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Накит Поставите Сјајна Кристал Фустан Балет Танцување Девојка Свадба Подарок
  • Неодамнешно

GIEMI Врвот Одделение 2018 Нови 925 Фунта Сребрен Ѓердан Обетки Накит Поставите Сјајна Кристал Фустан Балет Танцување Девојка Свадба Подарок

DEN 180.00
DEN 267.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд Име:
Giemi
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S99201
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден