FENASY 925 Фунта Сребро обетки со камења,природен Бисер накит сетови за жените,бохемски етничка обетки Pendant ѓердан
  • Неодамнешно

FENASY 925 Фунта Сребро обетки со камења,природен Бисер накит сетови за жените,бохемски етничка обетки Pendant ѓердан

DEN 571.00
DEN 1142.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Повод:
Ангажирање
Бренд Име:
FENASY
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Certificate Type:
CNAS
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
самовила
Големина На Бисер:
8-9mm
Број На Модел На:
FS226M3LX
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Сертификат Број:
-----------
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
Пакет:
накит кутија