година Нови Модни Дубаи Whtie Накит Сетови Елегантна линија Кристал бижутерија Поставува Нигериската Африкански Монистра Дизајн
  • Неодамнешно

година Нови Модни Дубаи Whtie Накит Сетови Елегантна линија Кристал бижутерија Поставува Нигериската Африкански Монистра Дизајн

DEN 732.00
DEN 1046.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
RJECADU
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Метали Тип:
бакарни легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
NT0015
Пол:
Жените