Blucome Бакар Жените Накит Сетови Циркон Rhinestones Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Поставено Биг Цвет Ѓердан Pendant Max Brincos
  • Неодамнешно

Blucome Бакар Жените Накит Сетови Циркон Rhinestones Ѓердан Обетки Прстен Хривнија Поставено Биг Цвет Ѓердан Pendant Max Brincos

DEN 4274.00
DEN 6576.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Број На Модел На:
8800000028
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Earring+ Ѓердан+ring+хривнија
Материјал:
Кубен Циркони
Безбедност Стандард :
CE, доведе слободни, никел слободни
Се продава од:
Сет
клучен збор:
Свадба Дама Накит Сетови Aretes Brincos,Ѓердани,Pendientes
Повод:
Свадба, Повод, Ангажман, Годишнина
is_customized:
Yes