Моден Индискиот Накит Сетови Ретро Орел Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите + Мажите Ткаенината Хривнија Отвори Алки Гроздобер Мажите Накит Сет
  • Неодамнешно

Моден Индискиот Накит Сетови Ретро Орел Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите + Мажите Ткаенината Хривнија Отвори Алки Гроздобер Мажите Накит Сет

DEN 372.00
DEN 465.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис : Точка Име : Накит Сетови Хривнија Големина : 160mm-185mm, не може да се промени,како слика покаже Прстени : 7#,9#, големина 7 Внатрешен дијаметар =17.5 мм,големината 9 Внатрешен дијаметар =19mm Хривнија Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки Челик,со врвен квалитет Боја : злато,челик,ретро сребро,како слика покаже Повод : Годишнина/Партија/Business/Годишнината/Подарок Количина : 1pc белегзија или 1pc прстен или 1 поставите,доколку одлучите да го поставите,pls остави порака ofor ни кажа она што боја и големина ти треба.благодарение Занаети : не исчезнат По Продажба на Услуги : Ако белегзија има било каков проблем,само нас контакт или оставете порака за нас во секое време.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SHIDU
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
CC01319
Обликотшема:
Круг
Пол:
Мажи
Накит Сетови Тип:
Нараквици/Прстен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1pc хривнија / 1pc прстен,можете да изберете set
Точка име :
Накит Сетови
Тип:
хривнија мажи
копче:
прстен мажи
Копчиња:
Орел Ткаенината Хривнија Прстен Накит Сетови
Тип На Објект:
Титаниум Челик Орел Ткаенината Пол Мажи
Partten :
Нерѓосувачки Челик Орел Ткаенината Прстен
клучен збор:
нерѓосувачки челик прстени за мажи
Клучни зборови:
манжетната закачам
клучен збор :
неколку накит сетови
превозот:
Epackage или CPAM,со следење на No.