Црвена Сина Рози Цвет Кристал Ѓердан Earring Накит Поставите Гроздобер Сребро Шарм За Булчински Жените Свадба/Невестата Мода B358
  • Неодамнешно

Црвена Сина Рози Цвет Кристал Ѓердан Earring Накит Поставите Гроздобер Сребро Шарм За Булчински Жените Свадба/Невестата Мода B358

DEN 173.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Моден Накит Гроздобер Сребро Транспарентен Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z952 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Мешана Боја Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z953 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Шампањ Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z955 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро на Дип Парпл, Кристално Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z951 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Пурпурна Кристал Teardrop во облик на Шарм Одговара Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z950 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро се Зголеми Црвениот Кристал Teardrop во облик на Шарм Вклопува Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z948 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Сина Кристал Teardrop во облик на Шарм Вклопува Ѓердани DIY Наоди Бесплатен Превозот 6pcs Z947 US$ 9.99 /многу
6 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Тибетската Сребрена Камера Шарм Приврзоци DIY Накит Одлуки Наоди Бесплатен Превозот 60pcs 33*21mm Z109 US$ 19.99 /многу
60 парчиња / многу
US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 9.99 /многу US $ 24.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 26.99 /многу US $ 19.99 /многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1set
Страна : ѓердан/синџир 47+60см
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Нови
Бренд Име:
ZHAOTANGHESILVERJEWELTY
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Лице
Материјал:
Метал
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring