8-9mm Пурпурна Akoya Образован Бисер Ѓердани+earring 18
  • Неодамнешно

8-9mm Пурпурна Akoya Образован Бисер Ѓердани+earring 18

DEN 518.00
DEN 647.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


превозот
Превозот ,не кутија,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),12-25 Working дена да пристигнат. EMS е исто така на располагање. Тоа ќе трае 5-10 работни дена, но друга цена . ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го ревидира фактурата откако ќе победи на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме контактирајте ме прво, јас ќе ви дадам задоволителен одговор.
Повратни информации политика :
ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ме пет sart повратни информации,ја вашата повратна информација е многу важна за нас.ако имате било какви прашања со нашите предмети,ве молиме контактирајте со нас прв и дај ми малку време да се реши прашањето.Јас сум добра продавачот,се надевам дека ќе имаат expleasant искуство во нашата продавница.
Прикажи ги моите други предмети

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
mm
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1-3
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
сребро позлатен
Состојба:
Нови
боја:
Виолетова
MPN:
не се применува
UPC:
не се применува