Симпатична Дубаи Зелена И Беж Ѓердан Ѓердан Микс Ѓердан Хривнија earring Африкански Нигериската Свадба Монистра, накит Сетови За Жени
  • Неодамнешно

Симпатична Дубаи Зелена И Беж Ѓердан Ѓердан Микс Ѓердан Хривнија earring Африкански Нигериската Свадба Монистра, накит Сетови За Жени

DEN 1152.00
DEN 1439.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Симпатична Дубаи Зелена И Беж Ѓердан Ѓердан Микс Ѓердан Хривнија earring Африкански Нигериската Свадба Монистра, накит Сетови За Жени
Methord
Време На Испорака
Следење На Број
Детали
CPAM
15-25 Дена
Yes
Сите Достапни
Epacket
7-12 Дена
Yes
Пристап До САД Само
EMS
6-14 Дена
Yes
Слобода На Избор
DHL
3-7 Дена
Yes
1. Ако вашата цел е многу треска,можете да изберете изразат испорака.ние можеме да брод вашата објекти Со ЕМС..курирската служба DHL.
2. Ако вашата цел е над 200 ние ќе брод вашата објекти за вас преку ЕМС превозот(вклучуваат Песна НЕ и песна информации на интернет)..ќе ја доби парцела во 7-12 работни дена..
1.Сите Предмети Ќе Бидат Испратени Надвор Од Стандардните Методи . Ако Било Други Превозот Методи Што Треба , Pls Контактирајте Со Нас Во Времето .
2.Таму Може да Биде 1-2 Бизнис Задоцнување Кое е Надвор од Нашата Способност . Ве молиме да Ни Даде Разбирање . Ви благодариме : )
Ако ви се допаѓа и се задоволни со предмети ,Ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5 Ѕвезди. Ако не сте задоволни со нашите производи или не добиете вашите производи и услуги по истекот на 30 дена, ве молиме ни e-mail, ние би сакале да се потрудиме да ја добиете вашата 100% задоволство.

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Хривнија
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
DUDo Накит
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
N0903
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Свадба
Материјал:
Кристали , Бакарни легури, Калцедон
Occassion:
Годишнина , забава , Ангажираност , свадба
дизајн:
Жените Мода Топла Свадба Свадба Накит Сетови
Состојба:
100% сосема нов
3pcs поставува:
Ѓердан, Обетки ,Белегзија
квалитет:
Врвен квалитет
Големина на монистра:
6mm
боја:
слика шоу
Е Прилагодена:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен