10pcs/многу Златна Боја, Големина 12/14/16/18/20mm Pendant Cabochon Поставување База Фах Рамки Празно Накит Материјали за Правење
  • Неодамнешно

10pcs/многу Златна Боја, Големина 12/14/16/18/20mm Pendant Cabochon Поставување База Фах Рамки Празно Накит Материјали за Правење

DEN 108.00
DEN 132.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

10pcs/многу Златна Боја, Големина 12/14/16/18/20mm Pendant Cabochon Поставување База Фах Рамки Празно Накит Материјали за Правење
1)Материјал : Алуминиум
2)Големина : 12/14/16/18/20mm
3)Бои : Златна Боја
4)Пакување : 10pcs/многу
5)Тежина : Околу 25g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
F3327
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
0g
Производ Карактеристики:
cabochon база
Објектот Ширина:
0inch
Материјал:
Легура
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10/12/14/16/18/20mm
боја:
злато боја
Количина:
10pcs/многу
Тип На Објект:
cabochon база
Shap:
празно cabochon settings
Тип:
камео лента
дизајн:
cabochon база
useage:
cabochon база камео
Функција:
бакар pendant база